Regulamin Villa Dolce Vita

 

R E G U L A M I N

VILLA DOLCE VITA

Uprzejmie prosimy zapoznać się z następującymi zasadami panującymi w naszym obiekcie.

 

Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji a nam skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.

 

Doba hotelowa w Villi Dolce Vita zaczyna się o 16.00 a kończy o 10.00 w dniu wyjazdu.
Śniadania od 08:00 - 10:00 , obiadokolacja 16:00 - 18:00
(obiadokolacje w formie bufetu, w przypadku mniejszego obłożenia obiadokolacja jest serwowana)

Należność za pobyt w Villa Dolce Vita oraz opłata klimatyczna pobierane są w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszej rezygnacji czy skrócenia pobytu obiekt nie zwraca opłaty za czas niewykorzystanego pobytu, wyżywienia oraz usługi.

Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany Gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 9.00 w dniu, w którym upływa termin wynajmu.

Pensjonat przedłuży pobyt pod warunkiem posiadania wolnych miejsc.

Za przedłużenie przez Gościa pobytu w godz. 11.00 – 16.00 pobierana jest opłata za połowę doby hotelowej , po godzinie 16.00 doliczamy do rachunku kwotę za całą dobę.

Obiekt może odmówić przyjęcia gościa, który jest pod wpływem alkoholu, środków odurzajacych i substancji psychotropowych oraz gdy podczas poprzedniego pobytu naruszył regulamin, wyrządził szkody w mieniu lub osobom przebywającym, lub też zakłócił spokój w obiekcie.

Villa Dolce Vita nie ponosi odpowiedzialności z tytułu uszkodzenia mienia ,utraty pieniędzy, kosztowności, przedmiotów mających wartość artystyczną i innych rzeczy pozostawionych przez Gości w obiekcie.

Nie należy przenosić wyposażenia pokoi , zmieniać jego ustawienia bez zgody recepcji.

Prosimy nie wynosić z pokoju ręczników, koców oraz innego wyposażenia na zewnątrz.

Spożywanie posiłków odbywa się w jadalni, w ustalonych godzinach. Ze względu na komfort i estetykę oraz szacunek do innych gości prosimy nie przychodzić do jadalni w stroju kąpielowym lub szlafroku.

Właściciel ośrodka Villa Dolce Vita nie ponosi odpowiedzialności za szkody lub utratę samochodu lub też innego pojazdu należącego do gościa, ani za znajdujące się w nim mienie. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony.

 

Chociaż bardzo kochamy zwierzęta w naszej Villi nie możemy ich przyjąć. 

Cisza nocna 22.00 – 6.00 Prosimy o zachowanie ciszy nocnej.

Goście odwiedzający, spoza obiektu proszeni są o poinformowanie o tym fakcie recepcję. UWAGA ! Zastrzegamy sobie prawo do nie wyrażenia zgody na przebywanie gości z zewnątrz.

Goście spoza obiektu mogą zostać poproszeni o wylegitymowanie się dowodem tożsamości. Na obiekcie zaproszeni goście moga przebywać do godziny 22:00.

Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa zabronione jest używanie w pokojach grzałek elektrycznych, grzejników, żelazek i innych urządzeń elektrycznych nie będących wyposażeniem obiektu.

Żelazko i suszarkę można wypożyczyć na czas określony bezpłatnie w recepcji.

Z uwagi na komfort i bezpieczeństwo naszych Gości na terenie Villa Dolce Vita obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA TYTONIU we wszystkich pomieszczeniach. Popielniczka dla gości palących znajduje się na zewnątrz, przed wejściem do budynku.Niedostosowanie się do tego obowiązku wiąże się z pokryciem przez Państwa kosztów ozonowania pokoju w wysokości 500 zł.

 

Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za szkody, zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z jego winy lub odwiedzających go osób. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju po konsultacji z najemcami zostaną oni obciążeni kosztami naprawy.

Zgubienie klucza – opłata 300 zł.

Przedmioty pozostawione w pokoju po wyjeździe Gościa są przechowywane do 3 miesięcy a następnie usuwane. W przypadku zlecenia przesłania ich na wskazany adres koszty pokrywa adresat.

Basen czynny jest w godzinach 10.00 – 20.00 Zabrania się skakania do wody oraz biegania po hali basenowej.

Sala zabaw wewnątrz budynku czynna od 08.00 - 21.00

Siłownia czynna od 10.00 – 20.00 

 

Zabrania się przebywania bez opieki osoby dorosłej osób niepełnoletnich na basenie i siłowni.

Na sali zabaw oraz na placu zabaw w ogrodzie obowiązuje całkowity zakaz pozostawiania dzieci bez opieki.

Animator nie jest opiekunem (animacje jedynie podczas imprez zorganizowanych) Zadaniem animatora jest zabawa z dziećmi chętnymi do uczestnictwa w zabawach.

Wózki dziecięce, oraz rowery prywatne przechowujemy w wiacie rowerowej obok parkingu.

Worki na śmieci oraz papier toaletowy dostępne w recepcji.

Zabrania się wynoszenia jedzenia poza jadalnię !

Na terenie baru i jadalni obowiązuje zakaz spożywania własnego jedzenia oraz alkoholu.

Na biesiady z własnym prowiantem oraz alkoholem zapraszamy do Chaty Grillowej w ogrodzie.

Możliwość przedłużenia pobytu do godziny 18:00 - 1/2 ceny za nocleg (za zgodą obiektu)

 

 

WARUNKI REZERWACJI

Zameldowanie: 16:00     Wymeldowanie: 10:00
 
Odwołanie rezerwacji: Rezerwacja standardowa gwarantowana (wymagana wpłata zadatku - 30%). Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości zamawianych usług w ciągu 3 dni od złożenia rezerwacji. Nie wpłacenie zadatku skutkuje anulacją rezerwacji. W przypadku rezygnacji lub skrócenia pobytu wypłacony zadatek zostaje zaliczony w koszty trzymanej rezerwacji. Pozostałą należność należy uregulować w dniu przyjazdu.
 
 

ANULOWANIE REZERWACJI

1. Warunki anulowania rezerwacji:

W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu Villa Dolce Vita zwraca:

a) 50% wartości zadatku w przypadku rezygnacji zgłoszonej do 30 dni przed rozpoczęciem pobytu.

b)  Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 30 dni przed rozpoczęciem pobytu.

2. Różnica pomiędzy dokonaną wpłatą z tytułu rezerwacji, a opłatą za rezygnację (jeśli taka wystąpi) zostanie zwrócona Klientowi w formie przelewu na wskazany przez niego rachunek bankowy.

3. Opłata za rezygnację będzie potrącana z kwoty wpłacanego zadatku lub z kwoty opłaconego pobytu, względnie pobrana z karty kredytowej.

4. W przypadku skrócenia pobytu w Hotelu, Gość oprócz ceny za zrealizowany pobyt, będzie obciążony dodatkowo opłatą równą 100 % ceny nie zrealizowanego pobytu. Wpłacone kwoty nie podlegają zwrotowi.

5. Anulowanie rezerwacji wymaga formy pisemnej.

6. W przypadku nie pojawienia się w obiekcie oraz nie poinformowanie pisemne obiektu , Gość zostanie obciążony całkowitą ceną rezerwacji.

 

                                                               Życzymy Państwu
                                                                  miłego pobytu

 

Tel. kom.
+ 48 605 275 598
+ 48 503 957 553