Sala fitness z siłownią

Wiemy, że potrzeby naszych Gości są różne, dlatego stwarzamy możliwości wypoczynku zarówno dla osób szukających wyciszenia oraz tych, które preferują aktywny sposób spędzania czasu. Poniżej polecamy sprawdzone metody nie tylko na aktywność ale i doskonałą zabawę.

Siłownię wyposażyliśmy w dobrej klasy sprzęt, który gwarantuje komfort realizacji ćwiczeń oraz bezpieczeństwo. Dzięki wielu urządzeniom możliwe jest trenowanie wszystkich partii ciała wg własnych preferencji i z dobranym indywidualnie obciążeniem. Siłownia wyposażona jest w rowerki do ćwiczeń, ciężarki, orbitreki i wiele innych urządzeń ,które pomogą Państwu zadbać o kondycje.

Rowery :

Łeba i jej okolice obfitują w liczne ścieżki rowerowe, dzięki czemu jest to idealne miejsce na długie wycieczki. Różnorodność tras (w mieście ,czy w lesie) powoduje, że każda wyprawa to niezapomniana przygoda i możliwość obcowania z naturą. W pensjonacie znajduje się wypożyczalnia rowerów oraz fotelików dla dzieci. W recepcji dostępne są mapy z wykazem wszystkich ścieżek rowerowych oraz gotowymi propozycjami tras.

Nordic Walking :

W pensjonacie istnieje możliwość wypożyczenia kijów do nordic walking. Spacer o wschodzie i zachodzie słońca brzegiem plaży lub w pobliżu jeziora Sarbsko ścieżkami leśnymi to czysta przyjemność. Użycie kijów angażuje wiele partii mięśniowych, dzięki czemu wzrasta siła i wytrzymałość ramion, spalanie kalorii jest większe niż w przypadku klasycznego spaceru, zwiększa się stabilność ciała oraz zostaje zredukowany nacisk na plecy, biodra i kolana, dzięki czemu sport ten mogą uprawiać osoby z osłabionymi stawami i mięśniami,  celu ich wzmocnienia. Doskonała aktywność dla osób ceniących długie spacery.