wakacje z dzieckiem nad morzem

Zastanawiają się Państwo gdzie udać się na wakacje nad morzem z dzieckiem aby prawdziwie odpocząć od codzienności, stresu, pracy?

Wyjeżdżając nad morze z dziećmi oczekiwać będziemy zupełnie innych wrażeń niż, gdy wybieramy się na romantyczny wyjazd we dwoje. Stąd też, planując takie wakacje musimy rozważyć zupełnie inne lokalizacje, a przede wszystkim skupić się na zupełnie innych priorytetach.
Jadąc z dziećmi na wakacje, musimy pamiętać, że naszym absolutnym priorytetem powinno być ich i nasze bezpieczeństwo. Co za tym idzie, musimy mieć oczy dookoła głowy. I nie jest to niczym dziwnym, gdyż dzieci generalnie wymuszają na nas wzmożoną uwagę. Podczas wakacji nad morzem z dziećmi najważniejszym jest, by znaleźć im ciągłą i bezpieczną rozrywkę, która pozwoli na swobodną zabawę.

Wczasy z dziećmi nad morzem są okazją ku temu, by w bardzo aktywny sposób wykorzystać czas, jaki przeznaczyliśmy na wypoczynek. Jest to o tyle nieuniknione, że nasi milusińscy zazwyczaj nie pozwalają nam się nudzić. W związku z tym, trzeba mieć oczy dookoła głowy i być gotowym na to, że będziemy musieli być opiekunami, rodzicami i animatorami czasu wolnego w jednym.

Villa Dolce Vita to wakacje nad morzem z dzieckiem w pięknej miejscowości – Łeba, gdzie zanjduje się dookoła wiele atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Z nami nie muszą się Państwo martwić w jaki sposób zająć się dziećmi aby urlop był udany.

Dla najmłodszych naszych gości przygotowaliśmy salę zabaw, wyposażoną w zabawki, gry i zabawy prowadzone przez animatorkę na świeżym powietrzu, filmy i bajki na dużym kinowym ekranie.Basen ze zjeżdżalnia na zewnątrz i basen wewnętrzny.
Nasz plac zabaw wysłany jest piaskiem morskim, gdzie bezpiecznie i zdrowo na boso nasi najmłodsi mogą spędzać czas.

Dla starszych dzieci oraz rodziców również posiadamy pełen zakres atrakcji , oferujemy Państwu pięknie zagospodarowany teren z miejscami do relaksu dla dzieci i dorosłych.W chacie grilowej można zagrać w ping-ponga a wieczorem grilując obejrzeć film na dużym ekranie lub posłuchać muzyki.

Wakacje z dziećmi nad morzem ? Z basenem? – polecamy!
Podsumowując – wakacje nad wodą, czy przy basenie, czy nad jeziorem, czy w końcu nad naszym ukochanym Bałtykiem, są wspaniałą opcją na to, by spędzić wolny czas z rodziną w świetnej atmosferze. Zarówno miłośnicy pływania, jak i wylegiwania się nad wodą znajdą coś dla siebie. Podobnie jak ci, dla których upał czasami staje się aż tak dokuczliwy, że jedynie w chłodnej toni znajdują chwile ukojenia i ucieczki od palących promieni słonecznych. A wtedy upalne lato stanie się wspaniałą przygodą, którą będziemy chcieli powtarzać każdego roku.